5 آنتی ویروس رایگان

نرم افزار آنتی ویروس برای هر رایانه شخصی بسیار حیاتی است. بدون آنتی ویروس، اطلاعات شخصی، داده های شما و حتی حساب بانکی شما در معرض خطر هستند.در این مقاله قصد داریم 5 آنتی ویروس رایگان به شما معرفی کنیم.

5 آنتی ویروس رایگان

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر

  • چرا آنتی ویروس بیت دیفندر؟

می‌توانید یک آنتی‌ویروس بخرید که همه کارهایی را  انجام دهد، یا می‌توانید یک آنتی ویروس بخرید که کارهای بیشتری انجام می‌دهد.آنتی ویروس پلاس بیت دیفندر بسیاری از ویژگی ها دارا است. حفاظت از باج افزار،مرورگر امن برای تراکنش های مالی شما، محافظت از VPN برای اتصالات شما، ویژگی ای که ردیاب های تبلیغاتی را از بین می برد.

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر یک آنتی ویروس خوب است. آزمایشگاه‌های مستقل تست به طور معمول به آن نمرات کامل یا تقریباً کامل می‌دهند،سیستم دفاعی مخصوص باج افزار آن نیز در آزمایشات خود را ثابت کرد. و ویژگی Autopilot آن به این معنی است که همه اینها با حداقل برای شما، کاربر اتفاق می افتد.

 

آنتی ویروس رایگان وب روت

بدون شک، Webroot AntiVirus کوچکترین آنتی ویروسی است که دیده اید،بسیاری از ابزارهای آنتی ویروس، بدافزارهای شناخته شده را از بین می‌برد، اما ناشناخته‌ها یک راه حل وجود دارد، جزئیات مربوط به هر برنامه ناشناخته ای را به ابر ارسال می کند و همچنین به آن برنامه اجازه می دهد در یک حالت Safe اجرا شود و تغییرات سیستم را مجازی سازی کند تا دائمی نشوند. تجزیه و تحلیل ابری ممکن است کمی طول بکشد، اما اگر تشخیص داد که برنامه مخرب است، Webroot خود برنامه را پاک می کند و هر گونه تغییر سیستم را برمی گرداند. آزمایشات نشان داده‌اند که این سیستم حتی می‌تواند اثرات باج‌افزار را برگرداند.

Webroot همچنین به شما کنترل کامل از راه دور تمام نصب‌های آنتی‌ویروس را می‌دهد، اگر امنیت را برای دوستان یا اقوام کمتر آشنا به فناوری مدیریت می‌کنید مفید است. از کنسول آنلاین می توانید بررسی کنید تا مطمئن شوید همه دستگاه ها از نظر وضعیت سبز هستند. همچنین می‌توانید دستوراتی برای اجرای اسکن، قرنطینه کردن فایل‌های خطرناک و حتی خاموش کردن یا راه‌اندازی مجدد رایانه از راه دور ارسال کنید. این ابزار کوچک دارای ویژگی های زیادی است.

آنتی ویروس رایگان مکافی

  • چرا آنتی ویروس مکافی

با آنتی ویروس رایگان مکافی،به شما این امکان  داده میشود، نرم‌افزار امنیتی را روی همه دستگاه‌های Windows، macOS، Android و iOS خود نصب کنید.

آنتی ویروس مکافی امتیازات زیادی از آزمایشگاه‌های مستقل دریافت می‌کند. یک فایروال ساده، اسکن های امنیتی، سیستم را برای خنثی کردن cryptojacking و موارد دیگر، فراتر از حفاظت آنتی‌ویروس اولیه است.

 

آنتی ویروس رایگان نود 32

آنتی ویروس ESET NOD32 خیره می شود، فقط می دانید که محافظت با تکنولوژی بالا دارید. در برخی از تست‌های آزمایشگاهی مستقل، نمرات بالایی را کسب می‌کند،آنتی ویروس نود 32 با ویژگی‌های بالا و با فناوری پیشرفته مانند اسکن UEFI فراتر از بسیاری از رقبا می‌ باشد، بالاتر از اسکن بخش بوت رایج‌تر است. حتی به دنبال نفوذ در پایگاه داده WMI (Windows Management Instrumentation) می گردد.

برای این ویژگی های با تکنولوژی بالا نیاز به تخصص فنی دارید. همین امر در مورد سیستم پیشگیری از نفوذ میزبان (HIPS) نیز صدق می‌کند، که هدف آن شناسایی و مسدود کردن حملاتی است که سعی می‌کنند از آسیب‌پذیری‌ها در سیستم عامل یا برنامه‌های محبوب استفاده کنند. در مورد سیستم کنترل دستگاه، این رویای یک متخصص است. شما می توانید کنترل کامل را بر روی انواع دستگاه های خارجی یا دستگاه های جداگانه اعمال کنید. به عنوان مثال، می‌توانید استفاده از درایوهای USB را ممنوع کنید، تا بچه‌ها بدافزار را همراه با تکالیف خود به خانه نیاورند، اما به طور خاص اجازه استفاده از دستگاه‌هایی را که خودتان بررسی کرده‌اید، بدهید. در سطح دستگاه یا نوع، می‌توانید همه استفاده‌ها را مسدود کنید، دسترسی فقط خواندنی را اجباری کنید، یا فقط یک هشدار نمایش دهید.

ویروس ها، بدافزارها و باج افزارها چیست؟

ما آن را آنتی ویروس می نامیم، اما در حقیقت بعید است که با یک ویروس کامپیوتری واقعی ضربه بخورید. بدافزار این روزها در مورد کسب درآمد است و هیچ راه آسانی برای پول نقد در انتشار ویروس وجود ندارد. باج‌افزارها و تروجان‌های سرقت اطلاعات بسیار رایج‌تر هستند، مانند ربات‌هایی که به ربات‌ها اجازه می‌دهند کامپیوتر شما را برای مقاصد شرورانه اجاره دهند. ابزارهای آنتی ویروس مدرن تروجان ها، روت کیت ها، جاسوس افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، باج افزارها و موارد دیگر را مدیریت می کنند. همانطور که اشاره شد، PCMag بیش از 40 ابزار آنتی ویروس تجاری مختلف را بررسی کرده است، و این حتی بسیاری از ابزارهای آنتی ویروس رایگان را نیز در نظر نمی گیرد. از این حوزه گسترده، ما چندین محصول انتخاب ویرایشگران را نام‌گذاری کرده‌ایم و دیگران را با رتبه‌بندی چهار ستاره تجلیل کرده‌ایم. اگر بدافزار دارید، یکی از محصولات ذکر شده در این مقاله باید مشکل را برطرف کند.

 

چگونه دفاع بدافزار، جاسوس‌افزار و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را آزمایش می‌کنیم

هر محصول را تحت آزمایش عملی حفاظت از بدافزار خود قرار می دهیم، تا حدی برای اینکه احساسی نسبت به نحوه عملکرد محصول داشته باشیم. بسته به اینکه محصول تا چه حد از نصب بدافزار جلوگیری می کند، می تواند تا 10 امتیاز برای محافظت از بدافزار کسب کند.

تست حفاظت از بدافزار ما الزاماً از همان مجموعه نمونه‌ها برای ماه‌ها استفاده می‌کند. برای بررسی نحوه مدیریت یک محصول با بدافزار جدید، ما هر محصول را با استفاده از مجموعه بزرگی از URLهای میزبان بدافزار بسیار جدید ارائه شده توسط MRG-Effitas (در یک پنجره جدید باز می‌شود) آزمایش می‌کنیم و ذکر می‌کنیم که چند درصد از آنها را مسدود کرده است. محصولات برای جلوگیری از هرگونه دسترسی به URL مخرب و برای پاک کردن بدافزار در حین دانلود، اعتبار یکسانی دریافت می کنند.

برخی از محصولات از آزمایشگاه‌های مستقل رتبه‌بندی ستاره‌ای کسب می‌کنند، اما در آزمایش‌های عملی ما به خوبی عمل نمی‌کنند. در چنین مواردی، ما به آزمایشگاه ها موکول می کنیم، زیرا آنها منابع بسیار بیشتری را برای آزمایش خود به ارمغان می آورند. میخواهی بیشتر بدانی؟ شما می توانید برای شرح مفصلی در مورد نحوه آزمایش نرم افزار امنیتی جستجو کنید.

بهترین آنتی ویروس چیست؟

کدام آنتی ویروس را انتخاب کنید؟ پیشنهاد گروه نرم افزار پدیده آنتی ویروس نود 32 می باشد،شما میتوانید لایسنس این آنتی ویروس را با تخفیف از طریق لینک زیر خرید نمایید.

خرید لایسنس نود 32

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *