کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید

امنیت پیشرفته‌ای که همیشه همراه شماست

دسته بندی :
اورجینال
لایسنس فقط در ایران و کشورهای خاورمیانه فعال می شوند.
قیمت تومان۴۹۹,۰۰۰ آخرین به روز رسانی قیمت:1403/01/05

تومان۴۹۹,۰۰۰

توضیحات کوتاه

دلیل خرید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید؟

گوشی‌های هوشمند امروزه نقش مهمی در زندگی ما پیدا کرده اند و این دستگاه‌های کوچک با داشتن اطلاعات و دسترسی‌های مهمی مانند اطلاعات مالی (موبایل بانک و اینترنت بانک)، رمز‌های عبور، اطلاعات شخصی و… هدف بسیار ارزشمندی برای خرابکاری‌های سایبری هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند.
با خرید آنتی ویروس Kaspersky اندروید ( کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید ) از اطلاعات گوشی تلفن همراه خود مراقبت کنید و در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن آن را پیدا کنید!
کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید از بهترین و کامل‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید دنیاست.

توضیحات

دلیل خرید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید؟

گوشی‌های هوشمند امروزه نقش مهمی در زندگی ما پیدا کرده اند و این دستگاه‌های کوچک با داشتن اطلاعات و دسترسی‌های مهمی مانند اطلاعات مالی (موبایل بانک و اینترنت بانک)، رمز‌های عبور، اطلاعات شخصی و… هدف بسیار ارزشمندی برای خرابکاری‌های سایبری هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند.
با خرید آنتی ویروس Kaspersky اندروید ( کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید ) از اطلاعات گوشی تلفن همراه خود مراقبت کنید و در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن آن را پیدا کنید!
کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید از بهترین و کامل‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید دنیاست.
با ما در ادامه همراه باشید تا برخی از مهمترین قابلیت‌های Kaspersky internet Security for Android را به شما معرفی کنیم و نحوه استفاده و تنظیمات آن‌ها را آموزش دهیم تا شما عزیزان با اطلاعات کامل نسبت به خرید لایسنس Kaspersky اندروید اقدام نمایید.
با خرید لایسنس کسپرسکی اندروید سکیوریتی اگر خدایی ناکرده دستگاه شما به سرقت رفت یا گم شد، می‌توانید از راه دور تمام اطلاعات موجود روی دستگاه خود را پاک کنید.

نحوه قفل کردن برنامه ها (App Lock) در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید

با استفاده از برنامه App Lock، می توانید از دسترسی به برنامه ها در دستگاه خود محافظت کنید. هر بار که یک برنامه محافظت شده را باز کنید، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید از شما می خواهد رمز عبور را وارد کنید.

نحوه قفل کردن و مکانیابی دستگاه گم شده یا به سرقت رفته در کسپرسکی

با استفاده از ویژگی Lock & Locate از بخش Anti-Theft، می توانید دستگاه از دست رفته را قفل کرده و مختصات جغرافیایی آن را پیدا کنید.

تنظیمات سازگاری کسپرسکی با برنامه هایی که رنگ یا روشنایی صفحه را تغییر می دهند

اگر پیام “Self-Defense activated” در آنتی ویروس ظاهر شود، به این معناست که یک برنامه در دستگاه شما رنگ یا روشنایی صفحه نمایش را تغییر داده است.

نحوه فعال یا غیر فعال کردن اعلان ها در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید

به طور پیش فرض آنتی ویروس اعلان هایی مانند شروع برنامه، انقضای لایسنس، حالت protection و… را نمایش می دهد.

نحوه رفع مشکلات ورودی زبان در دستگاه های اندرویدی در کسپرسکی

با توجه به ویژگی های خاص برخی مدل های دستگاه های HTC، ASUS، SAMSUNG، هنگام وارد کردن رمز عبور به مشکل برخورد می کنید.

خطای عدم بازگردانی کد دسترسی به آنتی ویروس در کسپرسکی Unable to restore the secret code

اگر Kaspersky Phound را نصب کرده باشید، یک کد دسترسی دریافت کنید و دستگاه را باز کنید.

اگر نمی توانید کد دسترسی را از حساب کاربری My Kaspersky دریافت کنید و دستگاه شما قفل شده است، موارد زیر را امتحان کنید.

اگر ویژگی Anti-Theft را در تنظیمات دستگاهتان فعال کرده باشید، به بخش Device Manager در https://www.google.com/android/devicemanager بروید و رمز عبور جدید را دریافت کنید.

Anti-Theft (ضد سرقت) کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید

با خرید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید (آنتی ویروس kaspersky اندروید) و فعال کردن ویژگی ضد سرقت آن در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن دستگاه تلفن همراه خود می‌توانید آن را ردیابی کنید و یا دستور پاک کردن تمام اطلاعات روی دستگاه تلفن همراه خود را بدهید.

mugshot (گرفتن عکس پنهانی) چیست و چه کاربردی دارد؟

این قابلیت جز ویژگی‌های Anti-Theft است. در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن دستگاه می‌توانید با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید از راه دور دستور گرفتن عکس از مکانی که گوشی تلفن همراه شما در آن جا قرار دارد و یا شخصی که از تلفن همراه شما استفاده می‌کند بدهید.

فایل‌های خود را با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید قرنطینه کنید!

قرنطینه نسخه‌هایی از فایل‌ها را که ممکن است توسط ویروس‌ها آلوده شده باشند یا در هنگام اسکن حذف شده باشند، به صورت فایل فشرده ذخیره می‌کند تا نتوانند به سیستم آسیب بزنند.

شما می‌توانید فایل‌های قرنطینه را به پوشه‌های اصلی خود بازگردانید یا آنها را به طور دائمی حذف کنید.

App locker (قفل کردن برنامه‌ها) چیست؟

با استفاده از این ویژگی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید می‌توانید برنامه‌های روی دستگاه تلفن همراه و یا تبلت اندرویدی را قفل کنید تا شخصی دیگری نتواند به آن برنامه‌ها دسترسی داشته باشد.

با استفاده از ویژگی Block Calls از شر مزاحمت‌های تلفنی راحت شوید

برای بسیاری از مردم پیش آمده است که شخصی با تماس گرفتن مزاحم ما می‌شود و یا دیگر نمی‌خواهیم پاسخ تماس شخصی را بدهیم.

با خرید آنتی ویروس Kaspersky اندروید و استفاده از ویژگی Block Calls آن تماس های ورودی از شماره های دلخواه را مسدود کنید.

نحوه اجرای اسکن دستی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید

در صفحه اصلی برنامه روی Scan کلیک کنید و نوع اسکن را انتخاب کنید.

اسکن سریع (Quick scan) : فقط برنامه های نصب شده بر روی دستگاه را اسکن می کند. توصیه می کنیم هر زمان که یک برنامه جدید را نصب کردید اسکن سریع را اجرا کنید.

اسکن کامل (Full scan) : تمام دستگاه و کارت حافظه آن را اسکن می کند. توصیه می کنیم اسکن کامل را حداقل یک بار در هفته انجام دهید.

اسکن پوشه (Folder scan) : اسکن یک فایل یا پوشه خاص در حافظه داخلی دستگاه یا کارت حافظه است.

حفاظت در اینترنت وب سایت های زیر را قبل از باز شدن بررسی می کند

وب سایت های مخرب که نرم افزارهای مخرب را گسترش می دهند.

وب سایت های فیشینگ که تلاش می کنند اطلاعات محرمانه شما را سرقت کنند و به اطلاعات حساب های بانکی شما دسترسی داشته باشند.

نکته : با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید حفاظت در اینترنت تنها در مرورگر گوگل کروم در دسترس است.

نحوه تنظیمات Anti-Theft پس از نصب کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید

با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید این امکان برای حفاظت از داده های دستگاه شما در برابر دسترسی غیر مجاز استفاده می شود همچنین اگر دستگاه شما گم شده و یا به سرقت رفته باشد می توانید آن را پیدا کنید.

برای استفاده از Anti-Theft آن را فعال کنید و دستگاه خود را به اکانت My Kaspersky وصل کنید تا بتوانید آن را از راه دور مدیریت کنید.

 • محافظت پیشرفته
  آنتی‌ویروس موبایل ما از فناوری یادگیری ماشین برای واکنش به تهدیدهای جدید استفاده نموده- و در صورت شناسایی هر خطری اپ‌های اصطلاحاً «بد» را بلاک می‌کند. وبسایت‌ها و فایل‌های مشکوک به صورت خودکار بلاک می‌شوند و شما می‌توانید به صورت دستی یک سری شماره تلفن‌های مزاحم را فیلتر نمایید. علاوه بر این، قابلیت App Lock ما به شما اجازه می‌دهد تا برای مدیریت دسترسی برخی اپ‌ها کد مخفی اضافه کنید.
 • ضدجاسوس‌افزار
  فناوری‌های ضدجاسوس‌افزار ما در صورت پیدا شدن جاسوس‌افزاری که تماس‌ها یا پیام‌های شما را زیر نظر قرار دهد و یا به هر نحوی جاسوسی شما را بکند بهتان خبر خواهند داد. بنابراین جلوگیری از این اتفاق در زندگی خصوصی‌تان را برای شما آسانتر کرده‌ایم.
 • ابزارهای ضدسرقت
  اگر گوشی شما گم و یا سرقت شود، قابلیت‌های ضدسرقت ما را می‌شود به صورت ریموت به راه انداخت؛ بدین‌ترتیب شما می‌توانید روی گوشی خود صدای هشداری فعالسازی کنید و عکس بازداشت از فردی که هم‌اکنون دارد از گوشی شما استفاده می‌کند بگیرید. قابلیت‌های ضدسرقت ما همچنین به شما کمک می‌کنند تا گوشی خود را قفل کرده
 • اپ‌ها، وبسایت‌ها و فایل‌های مشکوک را بلاک می‌کند
 • به شما اجازه می‌دهد دسترسی به یک سری از اپ‌ها را کنترل کنید
 • نمی‌گذارد جاسوس‌افزارها تماس‌ها، متن‌ها و لوکیشن شما را زیر نظر قرار دهند
 • شامل ابزارهای ضدسرقت برای محافظت از موبایل‌ها و داده‌ها می‌شود
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید نمایید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان خریدار ثبت خواهد شد.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت تومان۴۹۹,۰۰۰ آخرین به روز رسانی قیمت:1403/01/05

تومان۴۹۹,۰۰۰