ایست موبایل سکیوریتی

دسته بندی :
اورجینال
لایسنس فقط در ایران و کشورهای خاورمیانه فعال می شوند.
قیمت تومان۱۹۹,۰۰۰ آخرین به روز رسانی قیمت:1403/02/07

تومان۱۹۹,۰۰۰

توضیحات کوتاه

از امنیت تلفن همراه Android، با آنتی ویروس ما لذت ببرید

آنتی ویروس قدرتمند

آنتی ویروس دستگاه شما را در برابر مشکلات امنیت سایبری ، از جمله حملات باج افزار ، ایمن می کند.

توضیحات

آنتی ویروس قدرتمند ایست موبایل سکیوریتی

آنتی ویروس ایست موبایل سکیوریتی دستگاه شما را در برابر مشکلات امنیت سایبری ، از جمله حملات باج افزار ، ایمن می کند.

ایست موبایل سکیوریتی : قفل برنامه یوزر فرندلی PREMIUM

آنتی ویروس ایست موبایل سکیوریتی با استفاده از پین یا اثر انگشت ، برنامه ها را از دسترسی غیرمجاز محافظت می کند.

ایست موبایل سکیوریتی : ضد سرقت فعال PREMIUM

با خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس ایست موبایل سکیوریتی به پیدا کردن دستگاه گمشده یا سرقت شده شما کمک می کند و از داده های ارزشمند شما محافظت می کند.

ایست موبایل سکیوریتی : آنتی ویروس برای اندروید چیست؟

مانند رایانه ها ، دستگاه های Android ممکن است مستعد ابتلا به جاسوسی ناخواسته ، بدافزارها ، ویروس ها ، فیشینگ و حتی باج افزارهایی باشند که می توانند دستگاه شما را تا زمان پرداخت هزینه ، گروگان نگه دارند.

به همین دلیل آنتی ویروس ایست موبایل سکیوریتی وجود دارد – آنتی ویروس قدرتمندی که می تواند ویروس های مخرب را در جا متوقف کند. در کنار حفاظت بی نظیر ، برنامه همچنین می تواند سهولت کلی استفاده از دستگاه شما را بهبود بخشد.

فقط با یک کلیک ، کاربران می توانند دستگاه های خود را برای برنامه های خطرناک یا آلوده اسکن کنند ، و از این طریق در برابر ویروس ها ، نرم افزارهای جاسوسی و سایر دشمنان مضر دیجیتال از شما محافظت کامل می کنند.

ایست موبایل سکیوریتی

ایست موبایل سکیوریتی : چرا برای Android خود نیاز به آنتی ویروس دارم؟

سیستم عامل اندروید دارای بیشترین کاربر در جهان است. البته این همچنین بدان معنی است که می تواند آسیب پذیرترین باشد. مهم است که برای محافظت از شکارچیانی که به دلیل استفاده گسترده از آن ، Android را هدف قرار می دهند ، روی دستگاه خود برنامه های امنیتی و ابزارهایی با عملکرد بالا نصب کنید.

بدافزار می تواند دستگاه شما را از طریق برنامه های جعلی یا مضر آلوده کند. این برنامه ها غالباً در فروشگاه Google Play پنهان شده یا درون برنامه های شخص ثالثی مخفی شده اند.

Tech Radar گزارش می دهد که اندروید اغلب در به روزرسانی ویژگی های امنیتی خود تلاش می کند ، که این امر حمله هکرها را آسان می کند. این به روزرسانی ها در رفع اشکالات یا سایر آسیب پذیری ها بسیار مهم هستند و نقاط ورود به حمله کنندگان سایبری را می بندند.

این تأخیرها در یافتن و به روزرسانی مسائل امنیتی ، اهمیت این مسئله را بسیار مهم می سازد که باید آنتی ویروس را نصب کنید تا بتواند به سرعت مشکلات را شناسایی کرده و از داده های شما محافظت کند.

آیا دستگاه های Android ویروسی می شوند؟

اصطلاح “ویروس” از دنیای رایانه شخصی گرفته شده است و به برنامه ای گفته می شود که می تواند خود را با بستن به برنامه دیگری تکرار کند. تلفن های Android به معنای فنی ویروس نمی گیرند ، اما در برابر نرم افزارهای مخرب مانند ویروس که می توانند سیستم شما را خراب کنند ، آسیب پذیر نیستند.

اگرچه “ویروس” های تلفن همراه در واقع تکثیر نمی شوند ، اما می توانند باعث ایجاد مشکلاتی مانند موارد ذکر شده در بالا شوند. به همین دلیل ، نرم افزار آنتی ویروس ویژه ای برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است تا این تهدیدات احتمالی را هدف قرار دهد.

چگونه یک آنتی ویروس برای Android کار می کند؟

ایست موبایل سکیوریتی :چگونه یک آنتی ویروس برای Android کار می کند؟

نقش اصلی یک برنامه ضد ویروس همانند ایست موبایل سکیوریتی اسکن سایر برنامه ها در دستگاه Android شما و تأیید وضعیت آنها در برابر لیست برنامه های شناخته شده ای است که به خطر افتاده اند. برنامه آنتی ویروس همچنین به دنبال دستگاه های “ریشه دار” است ، جایی که کاربران غیرمجاز به اطلاعات دستگاه شما دسترسی پیدا کرده اند.

ایست موبایل سکیوریتی :چرا به امنیت موبایل احتیاج دارم؟

ما روزانه ، شاهد رشد سریع تهدیدات علیه دستگاه های تلفن همراه بودیم. مجرمان سایبری از ارزش داده های موجود در دستگاه های تلفن همراه ما ، مانند اعتبارات بانکی ، عکس ها و اطلاعات شخصی حساس ، جذب می شوند. به همین دلیل است که امنیت را در نوک انگشتان شما قرار می دهیم با ایست موبایل سکیوریتی و آرامش خاطر را برای زندگی دیجیتالی شخصی تان فراهم می آوریم.

آنتی ویروس ایست موبایل سکیوریتی ترکیبی از امنیت پیشرو در صنعت است ، بنابراین می توانید از فعالیت های مخرب جلوگیری کنید ، از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کرده و دستگاه گمشده یا دزدیده شده تان را بازیابی کنید.

ایست موبایل سکیوریتی : علائم هک شدن دستگاه تلفن همراه شما چیست؟

ترسناک است که فکر کنید کسی می تواند تلفن شما را هک کند ، اما وحشتناک تر این که حتی نمی دانید این اتفاق افتاده است. بیشتر حملات بدافزارها در حالت خفا انجام می شوند. ممکن است شما ناآگاهانه یک برنامه مضر بارگیری کرده یا اطلاعات حساس خود را ارائه دهید.

در بسیاری موارد ، کاربران متوجه می شوند که تلفن آنها هنگام پرداخت هزینه های غافلگیرانه هک شده است. با خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس ایست موبایل سکیوریتی از هک شدن تلفن همراه خود جلوگیری کنید.

به همین دلیل داشتن یک نرم افزار آنتی ویروس همانند ایست موبایل سکیوریتی از طرف شما بسیار مهم است. برنامه های آنتی ویروس داده ها و محتوای شما را برای شناسایی تهدیدات یا مشکلات اسکن می کنند.

اگر آنتی ویروس ندارید ، چند علائم وجود دارد که می توانید از این امر مراقبت کنید:

برنامه های ناآشنا: وقتی برنامه های ناآشنا روی تلفن شما ظاهر می شوند یا پیام های عجیب و غریب به شماره های موجود در دفترچه آدرس شما ارسال می شوند ، ممکن است قربانی هک شده باشید. به محض اینکه هکرها کنترل دستگاه شما را به دست می گیرند ، همه چیز غیرقانونی به نظر می رسد. هکرها برای بارگیری پرونده های مخرب خود ، یا رمزگذاری داده های شخصی به دلیل مزایای خود ، اغلب دستگاه ها را شکنجه می کنند ، بنابراین وقتی می بینید تغییراتی را که به خاطر نمی آورید ایجاد می کنید ، پس این چیز ها را نادیده نگیرید.

هدایای غیر منتظره در درب جلوی شما: آیا شروع به دریافت بسته های تصادفی در خانه یا محل کار را کرده اید؟ وقتی هکرها به تلفن شما دسترسی پیدا می کنند ، به احتمال زیاد به تمام اطلاعات پرداخت شما نیز دسترسی دارند. با در نظر گرفتن معاملات کارت اعتباری و صورتحساب تلفن همراه خود ، اگر به نظر می رسد اطلاعات پرداخت شما در معرض خطر است ، می توانید زود هنگام آن را تشخیص دهید.

احساس گرما ، داغ ، گرم: اگر تلفن شما به طور ناگهانی نتواند شارژ خود را حفظ کند ، ممکن است نرم افزارهای مخرب در پس زمینه کار کنند. ممکن است تقریباً بدانید چه مدت طول می کشد تا دستگاه تلفن همراه شما بسته به برنامه هایی که اجرا کرده اید باتری خالی می کند. اگر فهمیدید که سریعتر از همیشه در حال باتری تمام کردن است ،این می تواند یک پرچم قرمز باشد که یک شخص خارجی به آن دسترسی پیدا کرده است. به طور مشابه ، یک دستگاه همراه که داغ است می تواند به بدافزار آلوده شود ، زیرا این برنامه به طور مداوم در پس زمینه اجرا می شود.

ایست موبایل سکیوریتی

مصرف بیش از حد دیتا: اگر استفاده از داده های شما در حال افزایش است اما شما مطمئن نیستید که چرا ، ممکن است بدافزار مقصر باشد. این بدان معنی است که یک برنامه در پس زمینه در حال اجرا است ، احتمالاً اطلاعات شما را سرقت می کند و آن را به مجرمان سایبری منتقل می کند.

برنامه ی خراب شده: هر برنامه ای می تواند خراب شود ، اما اگر برنامه ها بدون هیچ دلیل و دلخواهی خراب شوند ، ممکن است تلفن شما آلوده شود.

صورتحساب تلفنی به شدت افزایش می یابد: به دلیل پیام های متنی با نرخ حق بیمه ، صورتحساب تلفن شما ممکن است زیاد شود.

پنجره های بازشو برای تبلیغات: در اکثر موارد ، تبلیغات پاپ آپ مضر نیستند (فقط آزار دهنده هستند). در بسیاری موارد ، این تبلیغات می توانند با مسدود کننده رایگان آگهی یا پرداخت هزینه مسدود شوند. با این حال ، اگر در هنگام بسته شدن مرورگر خود ، تبلیغات را مشاهده می کنید ، می توانید با یک بدافزار مواجه شوید.

برنامه های عجیب: اکثر مردم هنگام بارگیری یک برنامه آن را می شناسند ، اما اگر برنامه ای را نمی شناسید یا آن را به یاد نمی آورید ، آن را باز نکنید! این برنامه های “جعلی” باید فوراً حذف شوند.

گرمای بیش از حد: وقتی تلفن شما داغ می شود ، می توانید بفهمید که چرا (مثلاً در حال شارژ شدن است ، در یک منطقه گرم و غیره مانده است). اما گرمای بیش از حد نیز می تواند نشانه ای از مشکل بدافزار باشد ، بنابراین با احتیاط پیش بروید.

تخلیه باتری سریعتر: اگر باتری شما تا زمانی که قبلاً پایدار نماند ، دوام نخواهد داشت ، می تواند به این دلیل باشد که بدافزار در پس زمینه کار می کند و قدرت شما را تخلیه می کند.

مثالی از بدافزار در دستگاه های Android چیست؟

بدافزار مخرب ترین نرم افزار بین “نرم افزارهای مخرب” است ، نرم افزاری است که به دلایل نامعقول طراحی شده است. پول یا اطلاعات را از کاربر سرقت می کند ، یا ممکن است مخفیانه کنترل دستگاه شما را به دست گیرد.

این ممکن است بدون اطلاع از موقعیت مکانی ، موقعیت شما را ردیابی کند ، یا پرونده های شما را گروگان گرفته و برای بازپرداخت آنها هزینه ای را برای شما بفرستد (این به عنوان باج افزار گفته می شود).

در صورتی کارهای بسیار حساس بصورت آنلاین انجام می دهید نیز میتوانید از ایست اینترنت سیکوریتی و ایست نود 32 آنتی ویروس برای رایانه خودو یا لپ تاپ استفاده نمایید.

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید نمایید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان خریدار ثبت خواهد شد.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایست موبایل سکیوریتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت تومان۱۹۹,۰۰۰ آخرین به روز رسانی قیمت:1403/02/07

تومان۱۹۹,۰۰۰