آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی

امنیت برای زندگی دیجیتال شما

دسته بندی : ,
سرور ایران
موجودی:

ناموجود

This product is currently sold out.

Don't worry! Enter your email and we'll notify you when it's available again.

تومان۱۴۹,۰۰۰

توضیحات کوتاه

آنتی ویروس اوست یکی از محصولات نرم افزاری شرکت AVAST Software است که به عنوان یکی از پرطرفدارترین آنتی ویروس‌های رایگان در دنیا شناخته می‌شود. این نرم‌افزار با قابلیت‌های متعددی که در زمینه‌ی حفاظت از سیستم های کامپیوتری فعالیت می‌کند، امنیت کامپیوترها را افزایش می‌دهد.
آنتی ویروس اوست با تلاش برای شناسایی و پاکسازی فایل‌های آلوده به ویروس‌ها، بدافزارها و تروجان‌ها، در برابر حملات مخرب مانند جاسوسی، اسپم و … اقدامات لازم را انجام می‌دهد و سیستم کاربران را در برابر خطرات احتمالی محافظت می‌کند. این نرم‌افزار با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی شناسایی و روش‌های جدید، قادر است تا سرعت شناسایی و پاکسازی فایل‌های آلوده را افزایش دهد و باعث بهبود عملکرد کامپیوتر شود.

توضیحات

آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی

امنیت جامعی که می توانید مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید

 

با خیال راحت خرید و پرداخت آنلاین کنید

بدون نگرانی مطمئن خرید کنید و پرداخت کنید. آنتی ویروس اوست وب‌سایت‌ها را اسکن می‌کند تا مطمئن شود که قانونی هستند، بنابراین می‌توانید از وب‌سایت‌های جعلی که سعی در سرقت اطلاعات شما دارند، جلوگیری کنید.
وب سایت های جعلی معمولاً توسط مجرمان سایبری برای سرقت داده ها و اطلاعات شخصی شما استفاده می شود. یک وب‌سایت جعلی شبیه نسخه قانونی به نظر می‌رسد، اما جعلی است و برای سرقت اطلاعاتی مانند رمز عبور و سایر داده‌های شخصی شما طراحی شده است. آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی قبل از بارگیری وب‌سایت‌های ناامن به شما هشدار می‌دهد.

آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی

از تسلط هکرها بر کامپیوتر شما جلوگیری کنید

حملات دسترسی از راه دور در حال افزایش هستند – و آخرین چیزی که می خواهید این است که یک هکر از راه دور کنترل رایانه شخصی شما را به دست گرفته و آن را با بدافزار آلوده کند یا فایل های شما را با باج افزار قفل کند. آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی اکنون از رایانه شما در برابر این حملات محافظت می کند.

غالب ترین حملات دسترسی از راه دور، پروتکل دسکتاپ از راه دور مایکروسافت (RDP) است. RDP ابزار مفیدی برای اعطای دسترسی از راه دور مجاز در صورت نیاز است، اما اگر به درستی استفاده نشود، می تواند راه گریز برای حمله باشد. Remote Access Shield از سه طریق در برابر چنین حملاتی محافظت می کند:

1.تلاش های ناموفق برای ورود به سیستم در یک بازه زمانی مشخص و مسدود کردن آدرس IP مرتبط با این تلاش ها، حملات brute-force را شناسایی و مسدود کنید

2.آسیب پذیری های شناخته شده سیستم عامل را ایمن کنید و از حملات بهره برداری RDP با هدف نقض آنها جلوگیری کنید.

3.با بهره برداری از پورت های RDP، تمام آدرس های IP شناخته شده برای توزیع بدافزار را به طور خودکار مسدود کنید. پایگاه داده ما با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی ما به طور مداوم به روز می شود.

آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی

 

 

آنتی ویروس Avast Premium Security، نسخه پرمیوم نرم افزار Avast است که قابلیت های بیشتر و پیشرفته تری در مقابله با تهدیدات امنیتی دارد. این نسخه شامل قابلیت هایی از جمله پاکسازی فایل ها، محافظت از کاربر در برابر تهدیدات آنلاین، محافظت از خصوصی کاربر در برابر نرم افزارهای جاسوسی و تبلیغاتی، به روز رسانی خودکار و محافظت از شبکه های بی سیم می باشد. همچنین، این نسخه از Avast دارای محدودیتی در استفاده از منابع سیستم نیز نیست و در عین حال کاربران را از تهدیدات امنیتی مختلف، از جمله ویروس ها، نرم افزارهای مخرب، وب سایت های فیشینگ و… محافظت می کند.

آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی: محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات امنیتی

آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی، یکی از قوی‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای آنتی ویروس است که توسط شرکت Avast Software توسعه داده شده است. این نسخه از نرم‌افزار Avast با داشتن قابلیت‌های پیشرفته‌تر و جامع‌تر، قادر به محافظت از کاربر در برابر تهدیدات امنیتی مختلف، از جمله ویروس‌ها، نرم‌افزارهای مخرب، وب سایت‌های فیشینگ و… می‌باشد.

امنیت همیشه در پیش بینی‌های اولیه هر کاربر اینترنتی است، همچین امنیت اطلاعات شخصی و حریم خصوصی هر فرد بسیار مهم است. با توجه به این نکته، شرکت Avast نرم‌افزار آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی را با هدف ارائه یک راه‌حل کامل در جهت محافظت از کاربران خود توسعه داده است. این نرم‌افزار با بهره‌گیری از قابلیت‌های پیشرفته و بروزرسانی‌های منظم، همچنان به صورت قطعی در برابر تهدیدات امنیتی مختلف مانند ویروس‌ها، نرم‌افزارهای مخرب، تروجان‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی، فیشینگ و… محافظت می‌کند.

یکی از قابلیت‌های مهم آنتی ویروس Avast Premium Security، قابلیت اسکن پوشش گسترده است. این نرم‌افزار قادر به اسکن فایل‌های مختلف شامل فایل‌های اجرایی، فایل‌های مضر، ایمیل‌های مشکوک، فایل‌های فشرده و… است. با این قابلیت، کاربر می‌تواند به راحتی از تهدیدات امنیتی مختلفی که به شکل فایل‌های مختلف دریافت می‌شوند، محافظت کند.

در ادامه، یکی دیگر از قابلیت‌های مهم آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی پاکسازی فایل است. با استفاده از این قابلیت، کاربران قادر به پاک‌سازی فایل‌های مخرب و فایل‌هایی که در نتیجه حملات ویروسی آسیب دیده‌اند، هستند. بدون شک، این قابلیت به عنوان یکی دیگر از مهمترین قابلیت‌های این نرم‌افزار در جهت حفظ امنیت‌ فایل‌های کاربران است.

 

ویژگی های آنتی ویروس ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی

1- محافظت چند لایه:لایسنس آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی با داشتن ویژگی محافظت چند لایه، قادر به شناسایی و حذف تهدیدات امنیتی مختلف از جمله ویروس‌ها، تروجان‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی و… می‌باشد.

2- پوشش گسترده: این نرم‌افزار دارای ابزار اسکن پوشش گسترده است که قادر به اسکن فایل‌های مختلف، ایمیل‌ها، فایل‌های فشرده و… می‌باشد.

3- پاکسازی فایل: با استفاده از این ویژگی، کاربران قادر به پاک‌سازی فایل‌های مخرب و فایل‌هایی که در نتیجه حملات ویروسی آسیب دیده‌اند، هستند.

4- محافظت از خصوصی: با داشتن ویژگی‌های پیشرفته در محافظت از خصوصی کاربران، آنتی ویروس Avast Premium Security قادر به محافظت اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران در برابر نرم‌افزارهای جاسوسی، تبلیغاتی و… می‌باشد.

5- مدیریت رمز عبور: با این ویژگی، کاربران می‌توانند رمزهای عبور خود را مدیریت کنند و با استفاده از گذرواژه قوی، از سرقت اطلاعات خود جلوگیری کنند.

6- پاکسازی فضای دیسک: با این ویژگی، کاربران قادر به پاک‌سازی فایل‌های نامربوط و از بین بردن فایل‌های غیرضروری از روی دیسک سخت خود هستند.

7- مدیریت شبکه‌های بی‌سیم: با داشتن این ویژگی، کاربران قادر به محافظت از شبکه‌های بی‌سیم خود هستند و با بستن حفره‌های امنیتی در شبکه‌های بی‌سیم، به محافظت از خصوصی خود اطمینان پیدا می‌کنند.

8- به روزرسانی خودکار: نرم‌افزار Avast Premium Security قابلیت به‌روز‌رسانی خودکار دارد تا همواره به تهدیدات امنیتی جدید پاسخگو باشد.

سیستم مورد نیاز

Windows 10 and Windows 11 compatible

 • داری موتور قدرتمند برای مبارزه ویروس ها و Spyware ها
 • دارای یک دیوار آتش قدرتمند برای مقابله با هکرها
 • دارای ابزار حفاظتی در مقابل Rootkit ها به صورت کاملا Real Time
 • شناسایی ویروس ها و جلوگیری از اجرای آن ها
 • محافظت چند لایه
 • محافظت از خصوصی
 • مدیریت شبکه‌های بی‌سیم
 • پاکسازی فایل
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید نمایید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان خریدار ثبت خواهد شد.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آنتی ویروس اوست پرمیموم سکیوریتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موجودی:

ناموجود

This product is currently sold out.

Don't worry! Enter your email and we'll notify you when it's available again.

تومان۱۴۹,۰۰۰

 • محافظت چند لایه
 • محافظت از خصوصی
 • مدیریت شبکه‌های بی‌سیم
 • پاکسازی فایل