پدیده سافت

پیشرو در ارائه برنامه های کاربردی و برنامه نویسی تحت وب

درباره KASPERSKY INTERNET SECURITY

Kaspersky Internet Security محافظت کاملی را برای رایانه در برابر تهدیدهای جدید و شناخته شده، حملات شبکه و فیشینگ وهرزنامه به ارمغان می آورد. عملکردهای مختلف و اجزای محافظت مختلف بعنوان بخشی از Kaspersky Internet Securityاقدام می کنند تا محافظت جامع و کاملی را ارائه کنند.

محافظت از رایانه

مولفه های محافظتی برای محافظت از رایانه در برابر تهدیدهای شناخته شده و جدید، حملات شبکه، کلاهبرداری و هرزنامهطراحی شده اند. هر نوع تهدید توسط یک نوع جداگانه از اجزای محافظتی مورد بررسی قرار می گیرد )به توصیف مؤلفه هادر این بخش مراجعه کنید(. مؤلفه ها را می توانید بصورت جداگانه از یکدیگر فعال/غیر فعال کرده و تنظیمات آنها راپیکربندی کنید.

علاوه بر محافظت دائمی ارائه شده توسط مؤلفه های حفاظتی، توصیه می کنیم که به طور منظم رایانه خود را برای بررسیوجود ویروس ها و سایر بدافزارها اسکن کنید. جهت کاهش احتمال انتشار بدافزارهایی که توسط مؤلفه های حفاظتی شناسایینمی شوند، به عنوان مثال به دلیل پایین بودن سطح امنیتی یا سایر دلایل، انجام این کار ضروری است.برای اینکه Kaspersky Internet Security را به روز نگهدارید، لازم است که پایگاه های داده و ماژول های برنامه مورد استفاده

برنامه را به روز رسانی کنید.

برخی از کارهای خاص که باید گاهاً آنها را انجام دهید )مانند حذف آثار مربوط به فعالیت کاربران در سیستم عامل(، توسطابزار های پیشرفته و برنامه های نصب انجام می شود.

ضد ویروس فایل KASPERSKY

ضد ویروس فایل از آلوده شدن سیستم فایل رایانه جلوگیری می کند. با شروع به کار سیستم عامل، مؤلفه شروع به کار می کند و بصورت مداوم در RAM رایانه باقی می ماند و کلیه فایل های باز شده، ذخیره شده یا راه اندازی شده در رایانه شما و تمام درایوهای متصل را اسکن می کند .Kaspersky Internet Security هرکدام از تلاش ها برای دسترسی به یک فایل را بررسی کرده و فایل را برای یافتن ویروس های شناخته شده و سایر بدافزارها، اسکن می کند .

تنها در صورتی که فایل آلوده نباشد یا توسط برنامه با موفقیت رفع آلودگی شده باشد، دسترسی بیشتر به فایل امکان پذیر است. اگر به هر دلیلی امکان رفع آلودگی یک فایل وجود نداشته باشد، آن فایل حذف می شود. هنگامی که این مورد روی می دهد، یک نسخه از فایل به قرنطینه ارسال می شود. اگر فایل غیرویروسی در همان مکانی باشد که فایل های حذف شده با نام مشابه در آن قرار داشته اند، یک نسخه از آخرین فایل در “قرنطینه” ذخیره می شود. یک نسخه از فایل قبلی با همین نام ذخیره نمی شود.

ضد ویروس ایمیل

ضدویروس ایمیل پیام های ورودی و خروجی را در رایانه شما اسکن می کند. پیام ایمیل تنها در صورتی برای گیرنده در دسترس است که حاوی موارد خطرناک نباشد.

ضد ویروس وب KASPERSKY

ضد ویروس وب، اجرای اسکریپت ها را در ون سایت هایی که ممکن است تهدیدی داشته باشند بررسی کرده و مسدود می کند. همچنین ضد ویروس وب کلیه ترافیک داده را کنترل کرده و دسترسی به سایت های خطرناک را مسدود می کند.

کنترل برنامه

“کنترل برنامه” عملکردهای انجام شده توسط برنامه ها را در سیستم عامل ثبت می کند و فعالیت برنامه ها را بر اساس گروهی که مؤلفه یک برنامه را به آن اختصاص داده است، مدیریت می کند. مجموعه ای از قوانین برای هر گروه از برنامه ها مشخص شده است. این قوانین دسترسی برنامه را به منابع مختلف سیستم عامل مدیریت می کند.

کنترل تغییرات سیستم

“کنترل تغییرات سیستم”، تغییرات ایجاد شده در تنظیمات سیستم عامل را کنترل می کند که توسط سایر برنامه ها ایجاد شده است و درباره چنین تغییراتی نیز به شما اطلاع رسانی می کند. بعضی تنظیمات خاص مرورگر و تنظیمات سرور پراکسی به تنظیمات کنترل شده تعلق دارند.

دسترسی به وب کم

مؤلفه دسترسی وب کم، دسترسی غیرمجاز به وب کم را مسدود می کند و به شما اعلام می کند که آن دسترسی مسدود شده است.

دیواره آتش KASPERSKY

دیواره آتش امنیت شما را هنگام استفاده از شبکه های محلی و اینترنت فراهم می کند. فیلترهای مؤلفه، تمام فعالیت های شبکه را با استفاده از دو نوع قانون فیلتر می کنند: قوانین برای برنامه ها و قوانین بسته ها.

برنامه نظارت شبکه

برنامه نظارت شبکه برای کنترل فعالیت شبکه در کوتاه ترین زمان طراحی شده است.

نگهبان سیستم

از مؤلفه نگهبان سیستم برای لغو عملکردهای بدافزارها در سیستم عامل استفاده می شود.

مسدود کننده حمله شبکه KASPERSKY

“مسدود کننده حمله شبکه” در هنگام شروع به کار سیستم راه اندازی می شود و ترافیک شبکه ورودی و فعالیت های شبکه را بررسی می کند. پس از شناسایی شدن یک تلاش برای حمله به رایانه شما ،Kaspersky Internet Security تمام فعالیت های شبکه ای رایانه مهاجم را که به رایانه شما مربوط می شود، مسدود می کند.

ضد هرزنامه KASPERSKY

ضد هرزنامه در برنامه نامه مورد استفاده قرار می گیرد و در رایانه شما نصب می شود، همچنین تمام پیام های ایمیل ورودی را برای بررسی هرزنامه بررسی می کند. تمام پیام های حاوی هرزنامه با یک عنوان خاص مشخص می شوند .

می توانید ضد هرزنامه را پیکربندی کنید تا پیام های هرزنامه را به شیوه ای خاص کنترل کند )بعنوان مثال آنها را بصورت خودکار حذف کرده یا به یک پوشه خاص منتقل کند.

ضد فیشینگ KASPERSKY

ضد فیشینگ به شما امکان می دهد که حضور یا عدم حضور آدرس های اینترنتی را در لیست آدرس های اینترنتی فیشینگ بررسی کنید. این مؤلفه در ضد ویروس وب، ضد هرزنامه و ضد ویروس پیام رسان مورد استفاده قرار گفته است.

ضد بنر KASPERSKY

ضد بنر، بنرها را از نمایش در وب سایت ها و در رابط های برنامه مسدود می کند.

مرور خصوصی KASPERSKY

“مرور خصوصی”، درخواست های ارسال شده توسط مرورگر وب به سرویس های ردیابی را شناسایی می کند و می تواند درخواست های ارسال شده به سرویس های ردیابی و پاسخ های دریافتی از آنها را اصلاح کند به گونه ای که از فعالیت آنلاین شما در برابر ردیابی محافظت شود.

محافظت مالی KASPERSKY

ایمنی مالی از اطلاعات محرمانه شما در هنگام استفاده از سرویس های بانکداری آنلاین و سیستم های پرداخت محافظت می کند، همچنین در برابر سرقت موجودی ها بهنگام انجام پرداخت های آنلاین از شما محافظت می کند.

ورودی امن از صفحه کلید

ورود ایمن از صفحه کلید، محافظت از کی لاگرها برای داده های شخصی وارد شده در وب سایت ها را ارائه می دهد .

صفحه کلید روی صفحه از داده های وارد شده از صفحه کلید سخت افزار جلوگیری می کند و از داده های شخصی در برابر رهگیری تلاش هایی که از عکس های صفحه استفاده می کنند محافظت می کند.

حالت برنامه های قابل اعتماد KASPERSKY

حالت برنامه های قابل اعتماد، رایانه را از برنامه هایی که ممکن است ناامن باشند محافظت می کند. وقتی حالت برنامه های قابل اعتماد فعال باشد ،Kaspersky Internet Security فقط به برنامه هایی که به عنوان قابل اعتماد شناسایی شده اند اجازه اجرا می دهد )برای مثال، بر اساس اطلاعات درباره یک برنامه از Kaspersky Security Network یا یک امضای دیجیتالی قابل اعتماد.

کنترل والدین KASPERSKY

کنترل والدین با این هدف طراحی شده است تا از کودکان و نوجوانان در برابر تهدیدهای مرتبط با رایانه و استفاده از اینترنت محافظت کند.

کنترل والدین به شما امکان می دهد تا محدودیت های قابل تغییری را برای دسترسی به منابع وب و برنامه ها با توجه به سن کاربران مختلف برای آن ها در نظر بگیرید. علاوه بر این، کنترل والدین به شما امکان می دهد تا گزارش های آماری مربوط به فعالیت های کاربران کنترل شده را مشاهده کنید.


برچسب ها: