ایست اینترنت
سکیوریتی

امنیت همه جانبه و حریم خصوصی آنلاین را با آنتی ویروس جدید تجربه کنید،

محافظت چند وجهی تمام دستگاه های خود را با یک برند واحد آنتی ویروس ایمن کنیدآنتی ویروس و ضد ویروس

بانکداری و حفظ حریم خصوصی تضمین شده

اسکن ابری(Cloud-Powered)

آنتی ویروس و ضد ویروس

قدرت تشخیص بی نظیر

امنیت پیشرفته برای حفظ حریم خصوصی آنلاین

در صورتی که اقدام به خرید لایسنس نکرده اید می توانید از لینک خرید لایسنس ایست اینترنت سیکوریتی اقدام به خرید کنید

بانکداری و حفظ حریم خصوصی تضمین شده

با استفاده از آنتی ویروس از دسترسی غیرمجاز به رایانه خود و سوء استفاده از داده هایتان جلوگیری کنید. خرید آنلاین و دسترسی به کیف پول الکترونیکی ایمن را تجربه کنید.

از IoT و وب کم خود محافظت کنید

روتر خانگی و دستگاه های هوشمند خود را از نظر آسیب پذیری آزمایش کنید. دسترسی غیرمجاز به وب کم خود را مشاهده و مسدود کنید.

ویژگی ها فن آوری آنتی ویروس افسانه ای

با محافظ ESET چند لایه ای که امتحانش را بار ها پس داده، با کسب اطمینان بیش از 110 میلیون کاربر در سراسر جهان ، خود را از باج افزارها و انواع دیگر بدافزارها محافظت کنید.

آنتی ویروس و ضد ویروس

دارای محافظت پیشگیرانه در برابر انواع تهدیدات آنلاین و آفلاین و از انتشار بدافزار به سایر کاربران جلوگیری می کند.

Eset Is1

ماشین یادگیری پیشرفته

علاوه بر آموزش ESET Machine در Cloud ، این لایه فعال به صورت محلی اجرا می شود. این برنامه بطور خاص برای شناسایی پیشرفته طراحی شده است که هرگز قبل از بدافزار دیده نشده است ، در حالی که تأثیر کم بر عملکرد دارد.

بهره برداری از مسدود کننده

حملات بلاک مخصوصاً برای جلوگیری از تشخیص آنتی ویروس و از بین بردن قفل ها و باج افزار طراحی شده است. محافظت در برابر حملات بر مرورگرهای وب ، readers PDF و سایر برنامه ها ، از جمله نرم افزارهای مبتنی بر جاوا.

اسکنر حافظه ی پیشرفته

تشخیص بدافزار پیشرفته ی سمج را که از چندین لایه رمزگذاری استفاده می کند ، قادر به پنهان کردن فعالیت خود می کند.

 

Eset Is1 2

اسکن ابری(Cloud-Powered)

با ثبت لیست پرونده های ایمن وابسته بر اعتبار بانک اطلاعاتی ESET Live Grid® ، آنتی ویروس اسکن ها را سریعتر می کند. با مقایسه آن با اعتبار سیستم مبتنی بر ابر ، کمک می کند تا بطور فعالانه، بر اساس فعالیتش، مانع از بدافزارهای ناشناخته شویم.

هنگام دانلود پرونده ها ، اسکن کنید

در طول فرآیند دانلود کردن ، با اسکن انواع پرونده های خاص – مانند بایگانی ، زمان اسکن را کاهش می دهد.

اسکن حالت بیکار

هنگامی که رایانه شما در حال استفاده نیست ، عملکرد سیستم را با انجام اسکنهای عمیق بهبود می بخشد. کمک می کند تا تهدیدهای غیرفعال احتمالی قبل از ایجاد آسیب به شما شناسایی شود.

سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS)

آنتی ویروس به شما این امکان را می دهد که با تمرکز بر تشخیص رفتاری ، رفتار سیستم را با جزئیات بیشتری تنظیم کنید. و قوانینی را برای رجیستری سیستم ، فرآیندهای فعال و برنامه ها برای تنظیم دقیق وضعیت امنیتی خود تعیین کنید.

حفاظت از حمله مبتنی بر اسکریپت

حملات توسط اسکریپت های مخرب که سعی در سوء استفاده از ویندوز PowerShell دارند را تشخیص می دهد. همچنین جاوا اسکریپت های مخرب را که می توانند از طریق مرورگر شما حمله کنند را شناسایی می کند. مرورگرهای Mozilla Firefox ، Google Chrome ، Microsoft Internet Explorer و Microsoft Edge پشتیبانی می شوند.

اسکنر UEFI

از تهدیداتی که حتی به قبل از شروع ز ویندوز، بر روی سیستمهایی با رابط سیستم UEFI ، از یک سطح عمیق تر به رایانه شما حمله می کنند محافظت می کند.

محافظت از حریم خصوصی

از سوءاستفاده از رمزهای عبور هکرها خودداری کنید. با خیال راحت از بانک و خرید آنلاین استفاده کنید. کودکان خود را از قرار گرفتن در معرض محتوای نامناسب آنلاین حفظ کنید.

سپر باج افزار (Ransomware Shield)

این آنتی ویروس بدافزارهایی را که می خواهند اطلاعات شخصیتان روی شما مسدود کنند ، بلاک می کند و سپس از شما می خواهد برای باز کردن قفل “هزینه ای” بپردازید.

محافظت از وب کم

به طور مداوم تمام مراحل و برنامه های در حال اجرا بر روی رایانه شما را کنترل می کند ، تا ببیند کدام یک می خواهند از وب کم شما استفاده کنند. اگر به طور ناگهانی به وب کم تان دسترسی پیدا کنند این امر به شما هشدار می دهد و به شما امکان می دهد آنها را مسدود کنید.

مانیتور صفحه اصلی متصل

شما را قادر می سازد تا روتر خانگی خود را در برابر آسیب پذیری ها ، از جمله رمزهای عبور ضعیف یا سیستم عامل قدیمی به روز ، تست کنید و راهنمایی و لیستی با دسترسی آسان دستگاههای متصل به روتر (تلفن های هوشمند ، IoT و غیره) را با شناسایی دستگاه بهبود یافته فراهم می کند. ، به شما نشان دهد که چه کسی کانکت است. امکان اسکن دستگاه های هوشمند برای آسیب پذیری را به شما امکان می دهد و در مورد چگونگی رفع مشکلات احتمالی به شما پیشنهاداتی می دهد.

Firewall

مانع از دسترسی غیرمجاز به رایانه و سوءاستفاده از اطلاعات شخصی شما می شود.

حفاظت از حمله به شبکه

علاوه بر فایروال ، به طور خودکار از رایانه خود در مقابل ترافیک شبکه مخرب محافظت می کند ، و تهدیدهای مشخص شده توسط الگوهای خطرناک ترافیک را مسدود می کند.

محافظت از بانکداری و پرداخت

دارای یک مرورگر امن مخصوص است که از طریق آن می توانید با خیال راحت آنلاین پرداخت کنید. در بانکداری اینترنتی و در حالی که به کیف پول های رمزپایه مبتنی بر وب دسترسی دارید ، به طور خودکار از شما محافظت می کند. ارتباطات بین صفحه کلید و مرورگر را برای معاملات ایمن تر رمزگذاری می کند و هنگام استفاده از این ویژگی در Wi-Fi عمومی به شما اطلاع می دهد. شما را از keyloggers محافظت می کند.

کنترل والدین

با توجه به سن فرزندان خود گزینه ای را می توانید از میان دسته بندی های برگزیده انتخاب کنید. به شما این امکان را می دهد که برای محافظت از تنظیمات در برابر تغییر و همچنین جلوگیری از حذف غیرمجاز محصول ، رمزعبوری را انتخاب کنید.

محافظت از Botnet

یک لایه امنیتی اضافه شده که در برابر بدافزارهای بات نت محافظت می کند و از سوءاستفاده از رایانه در حملات اسپم و شبکه جلوگیری می کند. این آنتی ویروس از نوعی شناسایی، به لطف نماد های شبکه ، برای مسدود شدن سریع تر ترافیک مخرب ، بهره مند شوید.

ضد فیشینگ

از حریم خصوصی و دارایی های شما در برابر تلاش های وب سایت های متقلب برای به دست آوردن اطلاعات مهم مانند نام کاربری ، کلمه عبور یا جزئیات بانکی، یا اخبار جعلی که از منابع به ظاهر معتبر تهیه می کنید، محافظت می کند. شما را از حملات هموگلیف محافظت می کند (جایگزین کردن کاراکترها در پیوندها با آنهایی که شبیه به هم هستند اما در واقع متفاوت هستند).

شبکه خارج از خانه

هنگام اتصال به یک شبکه ناشناخته ، به شما هشدار می دهد و از شما می خواهد که به حالت Strict Protection بروید. آنتی ویروس، دستگاه شما را برای سایر رایانه های متصل به همان شبکه نامرئی می کند.

آخرین اخبار

آپدیت نود 32

آپدیت نود 32

آموزش آپدیت نود 32 در این مقاله قصد داریم آموزش آپدیت آنتی ویروس نود 32 را به زبان ساده توضیح دهیم.   به‌طور پیش‌فرض، آنتی ویروس نود 32 هر ساعت آپدیت های  جدید را بررسی می‌کنند و حداقل یک بار

یوزر پسورد نود 32

یوزر پسورد نود 32

یوزرنیم و پسورد های نود 32 یورز نیم و پسوردهای آنتی ویروس نود 32 به دلیل اینکه بین هزار کاربر به اشتراک گذاشته میشود به سرعت از طرف شرکت ایست بلاک میشود. دریافت رایگان یوزر پسورد نود 32   خرید