پدیده سافت

پیشرو در ارائه برنامه های کاربردی و برنامه نویسی تحت وب

فروشگاه ساز محصولات مجازی

استفاده از بروزترین تکنولوژی ها

به علت ماهیت پویای اینترنت و تغییر سریع تکنولوژی ها و ابزارها، استفاده از سیستم ها و نرم افزارهایی که به روز بوده و با آخرین تکنولوژی ها طراحی شده اند، جهت پیروزی در بازار رقابت الزامی می باشد. فروشگاه ساز سبدخرید برای توسعه نرم افزارهای خود همواره از آخرین تکنولوژی ها و ابزارهای روز دنیا بهره می برد.

امکانات کاربردی و فراوان فروشگاه ساز ران میکر

به منظور راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، در فروشگاه ساز ران میکر امکانات متنوع و کاربردی تعبیه گردیده است که سبب افزایش سرعت ورود اطلاعات و مدیریت آسان فروشگاه می گردد و هم چنین به فروشگاه اینترنتی شما ظاهری جذاب و حرفه ای می بخشد.

این امکانات طی تجربه در سالیان اخیر فعالیت شرکت پدیده سافت بر اساس نیاز واقعی بازار ایران و بازخورد دریافتی از مدیران فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ران میکر، پس از بررسی، تحلیل و برنامه نویسی به مرور و در نسخه های مختلف به سیستم اضافه گردیده است.

سرعت فوق العاده

در معماری سیستم از طراحی پایگاه داده، الگوریتم ها و روش های برنامه نویسی بهینه ای استفاده شده است که سرعت اجرای سیستم را به حداکثر می رساند. در دنیای امروز سرعت بارگذاری وب سایت یکی از عوامل مهم در جذب کاربران می باشد. در سیستم هایی که سرعت اجرای آن ها پایین است، حتی در صورت استفاده کاربر از اینترنت پرسرعت نیز، صفحات برای کاربر به کندی بارگذاری می گردد که موجب از دست رفتن مشتری می گردد.

نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه و پشتیبانی متمرکز

با توجه به طراحی و برنامه نویسی یکپارچه توسط یک تیم متمرکز، مشکلات عدم سازگاری ماژول ها و بخش های مختلف با سیستم اصلی که باعث اتلاف وقت جهت تست ماژول های مختلف می گردد، به هیچ عنوان وجود ندارد. همچنین برخلاف ترجمه سیستم های خارجی، در صورت تغییر سیستم های مختلف مرتبط با فروشگاه ساز مانند وب سرویس های بانکی،، در کمترین زمان امکان به روزرسانی توسط تیم اصلی برنامه نویس وجود دارد. از دیگر مزایای سیستم یکپارچه، ارائه یک سیستم جامع با امکانات کامل به صورت یک جا می باشد که نیازی به جستجو و تماس با افراد مختلف، پرداخت هزینه های جداگانه و صرف زمان برای افزودن امکانات مختلف به سیستم نمی باشد.

 

فروشگاه ساز ران میکر منطبق با نیازهای واقعی بازار ایران

امکانات موجود در فروشگاه ساز ران میکر، حاصل تحلیل نیازهای واقعی مورد نیاز بازار ایران می باشد که در کنار تحلیل بازخورد ارزشمند صاحبان فروشگاه های اینترنتی و خریداران اینترنتی داخل کشور طی تجربه ما از سال ۸۵ تا به امروز به دست آمده است. امکانات جدید در نسخه های سالانه ارائه شده نیز بر اساس همین فاکتورها، تحلیل، برنامه نویسی و به سیستم اضافه می گردد.

محصولات مجازی به صورت فایل

در فروشگاه ساز سبدخرید شما قادر خواهید بود محصولات مجازی خود از قبیل فایل را با امکان تعیین تعداد و روز قابل دانلود، نمایش لینک دانلود پس از پرداخت، پنل و ایمیل به فروش رسانید

 

محصولات مجازی به صورت username, password یا پین کد

این قابلیت در سیستم تعبیه شده است که شما بتوانید محصولات مجازی خود را که به صورت username ،password و یا پین کد هستند (مانند شارژ تلفن همراه) را نیز به راحتی برای عرضه ارائه نمایید.